6in Micro USB A - Micro kabllor B

6in Micro USB A - Micro kabllor B

Aplikimet:

 • 1x USB 'A' lidhës mashkull
 • 1x USB Mikro-B lidhës mashkull
 • Mbështet normat e me shpejtësi të lartë transferimit të të dhënave deri në 480 Mbps
 • Aluminum-Mylar petë me endur mbrojtje
 • Një kabllo ideal zëvendësim për lidhjen pajisje të lëvizshme në një kompjuter USB aftë

Detail Product

Produkt Tags

Specifikimet teknike
garanci Informacion
Part number                                                                 STC-A011

garanci Lifetime

Hardware
Cable xhaketë Lloji PVC - polyvinyl chloride

Cable Shield Lloji alumini-Mylar petë me kordon

Connector Plating Nikel

Numri i përçuesve 5

Performance
Lloji dhe Vlerësoni USB 2.0 - 480 Mbit / s
Lidhës (s)
Lidhës A 1 - USB Tipi-A (4 pin) USB 2.0 Male

Connector B                                                                 1 – USB Micro-B (5 pin ) Male

Karakteristikat fizike
Kabllo Koha 6 inç [152.4mm]

Color Black

Connector Style Straight për Strainght

Produkti Pesha 0.6 oz [18 g]

Wire njehsoj 28/28 AWG

Packaging Informacione
Package Quantity                                                        1Shipping (pako)

Pesha 0.6oz [18g]

Çfarë është në Box
Të përfshira në paketën e                                                    

6in Micro USB A - Micro kabllor B

Përmbledhje

6 in Micro USB cable

The 6in Micro USB A – Micro B cableofron njëcilësi të lartë lidhje midis pajisjeve USB-pajisur Micro USB 2.0 celular (të tilla si BlackBerry apo Android-bazuar telefonat e mençur, kamera digjitale, PDA, pajisjet PC tabletë dhe sistemeve GPS, etj) dhe një kompjuter USB-të aftë, për detyrat e përditshme të tilla si sinkronizimi të dhënave, transferimet file dhe akuzuar.Pozicionet e majta-angled Micro USB lidhës kabllo në një mënyrë të tillë që ju lejon të lehtë të hyrë në pajisjen tuaj mobile dixhital në të dy portret dhe peizazh mode, madje edhe duke i akuzuar.Projektuar dhe ndërtuar për qëndrueshmëri maksimale, kjo cilësi të lartë USB-A për kabllo Left Angle Mikro-B është mbështetur nga stccable.com-së garanci jetës.

 

Si një alternativë, Stccable.com gjithashtu ofron një USB A 1ft në kënd të drejtë Mikro B Cable, i cili siguron të njëjtën lehtësi si ky kabëll majtë-angled, por ju lejon të lidheni me USB pajisjet tuaj Micro-B nga drejtimi i kundërt.

 

Përparësia Stccabe.com

 

 • Ofron qasje të pakufizuar në pajisjet tuaj Mikro-B USB, në peizazh apo mode portret, madje edhe duke i akuzuar
 • besueshmërinë e garantuar
 • Nuk jam i sigurt se çfarë Mirco USB kabllo është e drejtë për situatën tuaj  Shih tjera kabllot tona USB për të zbuluar ndeshjen tuaj të përsosur.

 


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!